CKL: Referencje

Jesteś tutaj:

Uczestnicy o kursie Certyfikowany Koordynator Lean

"Zdecydowanie rekomenduje kurs LeanQ Team o tematyce: Certyfikowany Koordynator Lean. Jako uczestnik szkoleń oceniam poziom merytoryczny oraz zaangażowanie, umiejętności i kompetencje prowadzących bardzo wysoko. Ze względu na różny poziom doświadczeń uczestników biorących udział w programie, wymiana wiedzy i umiejętności napędzą do poszerzania horyzontów i ciągłego doskonalenia, zarówno zawodowego jak i życiowego (zawsze można zrobić coś efektywniej). W szczególności bardzo dziękuje konsultantowi za dyspozycyjność, cenne uwagi oraz profesjonalne wsparcie podczas indywidualnego tworzenia mapy drogowej."
Grzegorz Gorgol
Inżynier Procesu
"Gorąco polecam kurs Certyfikowany Koordynator Lean – wszystkim tym, którzy chcieliby poznać sposoby na eliminację zbędnych działań w codziennej pracy. Kurs został przeprowadzony przez fachowców z ogromną praktyką, co było i jest największą wartością dodaną do zagadnień teoretycznych. Ten program to mnogość przykładów, odniesień do rzeczywistości, bardzo dobre materiały, nowoczesne metody prowadzenia szkolenia i wymieniający się trenerzy. Wszystko to sprawiło, że kilkanaście tematycznych spotkań minęło bardzo szybko, poszczególne moduły współgrały ze sobą, tworzyły logiczną całość. No i pełen profesjonalizm i niesamowita atmosfera… Jako trener, wykładowca i praktyk doceniam ogromny wkład pracy całego LeanQ Team w przygotowanie i przeprowadzenie kursu. Wielkie dzięki!"
Piotr Jaszczak
Pełnomocnik ds. jakości usług - Fundacja Edukacji Prawnej
"Dla całego zespołu LeanQ Team podziękowania za rzeczowe i merytoryczne szkolenia, przeprowadzone w przyjaznej atmosferze. Otrzymałam wiele ciekawych, a przede wszystkim praktycznych rozwiązań, które mogę wykorzystać w mojej codziennej pracy. Kurs spełnił moje oczekiwanie. Materiały szkoleniowe są znakomitym uzupełnieniem wiedzy przekazanej przez prowadzących po zakończonych warsztatach, do których w każdej chwili mogę powrócić. Firma godna do polecenia innym, szczególne podziękowania dla konsultanta za wspólnie spędzony czas podczas 6 indywidualnych sesji, za jego otwartość, wiedzę i profesjonalizm w tym, co robi na co dzień."
Jadwiga Gronowska
Quality Systems Management Specialist
"Program kursu świetny - moduły po kolei pozwalały zagłębiać się nie tylko w świat lean, ale również organizacji. Porządkowały też wiedzę dotychczas zdobytą. Utwierdzały mnie w przeświadczeniu, że dobrze podeszłam do tematu, albo pokazywały inną alternatywną drogę - najczęściej prostszą. Pomogły mi też uświadomić sobie, dlaczego pewne rzeczy nie udały mi się. Materiały mam wydrukowane - leżą pod ręką i sięgam po nie rzadziej niż raz dziennie. Dla mnie osobiście bardzo cenne było odkrycie zalet 5S - to jak podeszliście do narzędzia - niesamowite - nawet polubiłam. Praca nad mapą drogową z konsultantem pokazała mi, na ile rzeczy jeszcze muszę zwrócić uwagę i dzięki temu z niepoprawnej optymistki stałam się realistką. Potęga planowania! Dla mnie to była czysta przyjemność - czekałam na wtorek z niecierpliwością. "
Magdalena Kowalczyk
Wydział Robotyki i Ciągłego Doskonalenia
"Uważam, że pomimo trudnych, pandemicznych warunków, zespól LeanQ Team świetnie poradził sobie z jego organizacją. Dydaktycznie i merytorycznie przygotowani prelegenci i trenerzy, to z pewnością największa zaleta LeanQ Team. Spory wymiar godzin (kilkanaście 4-godzinnych spotkań) może początkowo wydawać się za długi, jednak zajęcia w formie wykładowo-warsztatowej nie pozwalają się nudzić, a ilość prezentowanych treści jest odpowiednio do niego dostosowana. Na szczególną uwagę zasługują zajęcia indywidualne z Trenerem - pozwalają na usystematyzowanie zdobytej wiedzy i sprawdzenie jej podczas wykonywania praktycznego zadania zaliczeniowego. Trener, poza rozległą wiedzą teoretyczną, legitymował się również ogromnym doświadczeniem zawodowym, w którym wykorzystywał narzędzia Lean w praktyce - ciężko wyobrazić sobie bardziej właściwą osobę do przekazania wiedzy. Zdecydowanie polecam"
Paweł Łukaszewski
Inżynier Ds. Optymalizacji Produkcji
"Wybierając firmę szkoleniową LeanQ Team kierowaliśmy się m.in. jej dużym doświadczeniem we wdrażaniu narzędzi lean management w przedsiębiorstwach różnych branż. Dzięki temu teoria może być przedstawiana w bardzo praktycznym ujęciu, z licznymi przykładami zastosowania omawianych metod, co znacznie podnosi wartość szkoleń. Prowadzący z dużym zaangażowaniem starają się zaszczepić uczestnikom potrzebę i sens wprowadzenia organizacji na ścieżkę ciągłego doskonalenia. Polecam zarówno firmę, jak i tematykę kursu Certyfikowany Koordynator Lean, w szczególności osobom, które chcą specjalizować się w poprawie efektywności procesów. "
Katarzyna Stodulska
Główny specjalista ds. zarządzania procesami